2 in 1 Objektyvas 0.45 X Plataus Kampo Ir Makro Len Profesionali HD vaizdo Kamera Universalus Objektyvas, skirtas Visų rūšių Mobiliųjų Telefonų

€6.29 €9.68

2 in 1 Objektyvas 0.45 X Plataus Kampo Ir Makro Len Profesionali HD vaizdo Kamera Universalus Objektyvas, skirtas Visų rūšių Mobiliųjų Telefonų

Įtrauka:

1. Mobiliojo telefono universalus 49mmUV super platus kampas + makro objektyvo.

2. Tai yra išorinis lęšis, skirtas profesionalios fotografijos įranga, tokių kaip skaitmeninė DV/DC, su vėsioje išvaizda, tikslius parametrus ir bauda vaizdo efektus.

3. Per multi-funkcija mobiliojo telefono adapteris, prijungtas prie mobiliojo telefono, fotografavimo kampas prie mobiliojo telefono gali būti išplėsta iki 60%, be jokios žalos fotografavimo vaizdo kokybę telefone.

4. Objektyvo priima aukštos kokybės optinio stiklo ir kelių sluoksnių optinės dangos, kurios efektyviai sprendžia defektai-aišku, vidurio ir neryškus kraštų fotografuojant su išorės mobiliojo telefono lęšius.

5. Į 49mm UV uosto garantijos pakankamai šviesos pralaidumas, kuris ne tik užtikrina ryškumą nuotraukoje, bet taip pat veiksmingai užtikrina aiškumą vaizdo kokybę.

6. Kaip kompaktiškas ir patogus, profesionalus objektyvas, ji turi ne tik profesinio lygio galingą poveikį, bet taip pat yra daug patogiau nešioti, nei fotoaparato pakeitimas objektyvai.

Techniniai duomenys:

Produkto pavadinimas: 0.45 x ultra platus kampas + makro dviejų-in-vieną objektyvą

Sąsaja: 37mm

Priekiniai uosto skersmuo: 49mm

Optinė konstrukcija: 2 elementai 2 grupes

Objektyvo dydis: 25mm*50mm

Lęšių medžiaga: aliuminio lydinys + optinis stiklas

Pakuotė:

0.45 X 49mmUV platus kampas + makro objektyvo x 1

Priekinis objektyvo apsauginis dangtelis x 1

Sąsaja objektyvo apsauginis dangtelis x 1

Odos objektyvo laikymo maišelis x 1


  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Telefono Fotoaparato Tipas: Plataus Kampo Len
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Formos: ROUND

Žymos: telefonų kameros objektyvas, nešiojamų telefono objektyvas, didelis plataus kampo objektyvas, makro žiedas, fujifilm kino objektyvą, pridėti telefono objektyvai, keyone vaizdo kameros objektyvas, lęšis, mingben led objektyvas, objektyvas ant telefono "samsung".

Jums taip pat patiktų