Laipiojimo Virvės Džiunglių Karalystės Salė su Platformomis ir Disko Sūpynės Sėdynės Fitneso Swing Set Lauko Vaikams Gimtadienio žaislai, Lauko Rinkiniai#g3

€29.88 €39.32

12" Laipiojimo Virvė su Platforma & Diskiniai Medžio Sūpynės Sėdynės Nustatyti Įdomus Vaikams Lauko

5 Pardavimo Taškų:

Kieme žaislų, kurie vaikams patinka.Nesvarbu, ar tai kabinti ant didelio medžio arba ant sūpynės, turėklai, šis Medis Swing Rinkinys bus padaryti vaikams, patenka į meilės su juo.Tai yra esminis dalykas, atostogų šalis, vaikai paeiliui lipti į viršų, ir pagrindo didelio platforma yra taip pat labai tinka stovint ar sėdint.

Sustiprinti pasitikėjimą savimi ir yra daugiau drąsus .Tai gali būti naudojama kaip laipiojimo priemonė vaikams, su 4 platformų skirtingų aukščių, paskatinti vaikus lipti aukščiau ir aukščiau.Ji taip pat gali atnešti daugiau vaikų ir tėvų laiko ir mėgautis kiekviena akimirka.

Spalvinga, patrauklesnės vaikams.Kitų bendrosios sūpuoklės, spalva yra įdomi pakeisti.Ryškios spalvos gali būti matyti iš pirmo žvilgsnio, ar ji yra žalia arba juosva spalvinga vienas, jis gali pritraukti vaikams, sūpynės.

Patvarus ir pakankamai stabilios.Didelis disko skersmuo-12 cm, mažas disko skersmens (4,3 colio, statinė keliamoji galia iki 440 svarų.Lipti virve, pati yra pakankamai platus, kad būtų surengti gerai, jei jūsų jaunesniems vaikams nori tik stovėti ir sūpynės ant lyno, apačioje plastikinis diskas yra pakankamai didelis, kad turėti vaiką.Gyvenamosios paskirties, tik - ne Komerciniam naudojimui.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.Mažiems vaikams reikia suaugusiųjų priežiūros, kai jie žaidžia.

Aprašymas:

Tai yra labai įdomus swing rinkinys, vaikams gali stovėti arba sėdėti ir sūpynės.Per keturių mažų platformas, vaikai mokosi lipti be pagalbos.Įvairių žaislų pritraukti vaikams žaisti kieme žaidimų aikštelė, o ne apsistoję žaisti su elektronika.

Taip pat, sūpynės gali padėti smegenų išmokti suprasti, greičio ir krypties, kuri gali būti naudinga vaikų su regėjimo suvokimo problemų.

Savybės:

1. Svoris: 3.85 kg / 1750g

2. Medžiaga: Polietileno Diską, Polietileno, Virvių, Geležies Kablys, Poliesteris Sūpynės Diržas

3. Statinės Apkrovos Svorio Talpa: £ 440 / 200kg

4. Taikoma Amžius: Nuo 3 Metų

5. Sūpynės Ilgis: 78.7 inchs / 2m

6. Didelis Disko Skersmuo: 11.81 inchs/ 30cm

7. Mažas Disko Skersmuo: 4.3 inchs / 11cm

8. Spalvos: Žalia,Geltona,Raudona,Mėlyna Pakuotė:

1 x Laipiojimo Virvės Swing set

1 x Medžio Dirželis

1 x Fiksavimo Karabinai


  • Prekės Pavadinimas: BEHATRD
  • Tipas: Kišenėje, Multi Įrankiai
  • Dydis: L

Žymos: ganzo multitool, peilis multitool, sporto salė įrankis, namų sporto salė pasipriešinimo juosta, multitul, didelis jungle gym, alpinizmas įrankis, sena virvė, kopėčių medis, jungle gym pasaulyje.

Jums taip pat patiktų