Didelės Spartos SKELBIMŲ Modulis AD9226 Modulis Lygiagrečiai 12-Bitų AD 65M Duomenų gavimas

€18.28 €20.77

Pirma, įvesti AD9226

Dual 12-bitų AD įsigijimo modulis su dviem ADI tai AD9226, vieno lusto, 12 bitų, 65 MSPS analoginis-skaitmeninis keitiklis (ADC), kuri veikia nuo vieno tiekimo ir funkcijos on-chip aukštos kokybės mėginys ir palaikykite Stiprintuvo ir nuoroda.Jame yra multi-stage blokatorius dujotiekio architektūra su duomenų perdavimo spartą iki 65 MSPS ir garantuotas nėra. kodus per visą darbinės temperatūros diapazonas.

Į ADC naudoja didelio greičio, pigių CMOS procesas ir nauja architektūra, kuri teikia rezoliucijos ir greičio srovės bipolinis sprendimą už daug mažesnę kainą.

Įėjimo į AD9226 suteikia lengvą sąsaja, vaizdo, ultragarso ir ryšio sistemos.Su tikra diferencialinė įėjimo konstrukciją, vartotojas gali pasirinkti įvairių įvesties svyruoja ir nukrypimais, įskaitant vieno tipo programas.Dinaminėms yra puikus.

Imties ir palaikykite stiprintuvo tinka, tankinimo sistemų, kurios perjungti skalės lygių nuolat kanalais, taip pat ėmimo vieno kanalo įėjimai su didžiausiu Nyquist tarifus ir aukštų dažnių.

Per šį laiko diagramą, matome, kad be konfigūracijos SKELBIMŲ chip, mums tik reikia suteikti laikrodis laikrodis, lustas gali tiesiogiai rinkti duomenis, ir operacija yra labai paprasta.

Antra, modulio įvadas

Modulio įtampa įvesties diapazonas yra -5V~+5V, ir jūs galite įvesties signalas su amplitudės vertė 10Vpp.Modulis naudoja slopinimas ir kompensuoti grandinė būklės įvesties signalo ir konvertuoti jį į 1V~3V (ty, amplitudės vertė yra 2Vpp) signalą į AD9226. Tai yra, kai indėlis yra -5V, įtampa įvesties ADC yra 1V; kai indėlis yra 0V, įtampa įvesties ADC yra 2V; kai indėlis yra +5V, įtampa įvesties ADC yra 3V.

Žiūrėti schema nemokamai:

Funkcijos slopinimas grandinė yra sumažinti įėjimo įtampa pagal tam tikrą santykį, siekiant, kad ji atitiktų SKELBIMO įvedimo.

Įvesties diapazonas įvedimo.Paprastai, įvesties diapazonas AD įėjimas, yra labai maža.Imtis AD9226 kaip pavyzdys.Mes turime įvesties įtampos diapazonas 1,0 V-3.0 V, ir mes turime atitikti įtampos įėjimo diapazonas -5V iki +5V, tada mes bus -5V prie įtampos +5V yra sumažintas įvairių 1V-3V.Todėl, poveikio slopinimas grandinė yra sukurtas.Mes sukūrėme slopinimas grandinę, kuri atitinka minėtus reikalavimus.Jos perskaičiavimo formulė: Vout=(1/5)Vin+2.

Kai Vin=-5V, Vout=1V; kai Vin=5V, Vout=3V; tiesiog susitikti virš mūsų reikalavimus.Po konvertavimas į skaitmeninį signalą, aukščiau perskaičiavimo formulė yra atvirkščiai apskaičiuotas, o skaitmeninis signalas yra stiprinama gauti tikrosios vertės įėjimo įtampa.

Pastaba: Po to, kai signalas pereina per slopinimas grandinės, ten bus keletas klaidų, mes galime dėl savo klaidų, nes

Linijinis klaidos, rankinis kalibravimas, signalo, gali sumažinti klaidų asortimentą.

Pagrindinės savybės modulis yra keičiamas taip:

(1) Didžiausias priėmimo norma: 65MSPS.

(2) Analoginis signalas sąnaudų amplitudė: ±5V (ie 10Vpp įėjimo).

(3) Analoginis signalas, dažnių juostos plotis: The-3dB dažnių juostos plotis yra 100MHz.

(4) Skaitmeninė sąsaja lygis: 3.3 V.

(5) Modulis maitinimo įtampa: +5V vieno maitinimo šaltinio (yra 5-V grandinės ant lentos).

(6) analoginis signalas įvesties sąsaja trunka dvi formos: viena yra 2.54 pikis pin sąsaja, ir kitas yra SMA interface (numatytasis).

(7) Skaitmeniniai signalų sąsaja: 16-pin, single-eilės 2.54 pikis pin, kryptimi žemyn.

(8) Šis modulis yra skirtas lizdas, GND, skirtas prijungti multimetras įžeminimo pen, kad palengvinti vartotojui testavimas.

Trys modulis fizinės ir bandymo schema: valdyba šiuo metu vertus, užlydytos, funkcijos tyrimas yra normalus, nesutinku, ne šaudyti.

Struktūrinių matmenų brėžinį, 60.2 mm X 41.3 mm

Bandymo įsigyti 10MHZ signalo atkūrimo ekrane, efektas labai geras

Ketvirta, pristatymo sąrašą

1, didelės spartos AD9226 modulis (numatytasis staigius žemyn, reikia suvirinti priekiniai pin, prašome paaiškinti) 1

2, pagalbinė medžiaga - modulio schema (pdf versija), FPGA bandymo programos, modulio, instrukcijos ir chip vadove (po to, kai vartotojas perka sėkmingai, mes atsiųsime vartotoją per tinklo disko)


  • Jutiklio Tipas: Holzer

Žymos: aukšto liemens latekso sijonas, nuolatinė morzės kodo treneris, amd epyc 7702 plokštė, cy8ckit, indeksas, skelbimo fpga, cyclon v, ad9854 dds, usrp, odroid.

Jums taip pat patiktų