4.8 m, Elektriniai Namų Liftas Vertikalus Susisiekimas Liftas Neįgaliesiems

€4 012.75

Dėl didelio svorio ir didelių apimčių už mašinų produktus,prašome susisiekti su mumis ir sužinoti tikslią kainą, ir krovinių, prieš užsakymą.Michelle Zhao(Pardavimų vadybininkas) Tel./Whatsapp/WeChat:8618660129716 El. paštas:[email protected]

HIDRAULINIS LIFTAS NEĮGALIŲJŲ VEŽIMĖLIŲ

MORN vertikalus krovininis liftas yra plačiai naudojami pakelti krovinius, arba padėklai tarp skirtingų aukštų pastato ar sandėlio.Ji suteikia greitas, efektyvus, patogus ir saugus priėjimas prie mezzanines, rūsyje, ir bet lygiai daugiaaukštis pastatas.Sandėliavimo tiek patalpose, tiek lauke.Keliamoji galia, kėlimo aukštis, platformos dydis ir elektros energijos tiekimas gali būti pritaikytos, pagrįstą prašymą.

SAUGOS FUNKCIJA

-Ribinis Jungiklis: Du vienetai kelionės jungiklis yra įdiegta aukščiausio taško, kaip ir draudimo. -Sprogimo-įrodymas, Vožtuvai: apsaugo nuo hidraulinės alyvos ištekėti, jei hidraulinių vamzdžių lūžis. -Šalutinį Vožtuvas: Tai gali užkirsti kelią didelio slėgio, kai mašina juda aukštyn.Reguliuoti slėgį. -Rankinis Žemyn Prietaisą: Tai gali eiti, kai jūs patenkinti skubios pagalbos arba išjungti. -Platforma: Anti-slydimo paviršiumi su languota plokštės paviršiaus. -Duo-Apsaugos: Aukšto stiprumo plokštė grandinės ir vielos lynai, užtikrinti, liftas, yra saugus naudojant. -Saugos Koeficientas: 125% Perkrovos garantija. -Anti-Mažėja : užkirsti Kelią platforma, iš netikėto kritimo, jei jokių avarijų atsitikti. -Elektromagnetinį Užraktą : Liftas veikia tik tada, jei durys visiškai uždaryti.

ATSILIEPIMAI

Jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktą ar paslaugą, todėl labai ačiū!Jei mūsų prekės ar paslaugos neatitinka jūsų, ar kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis ir pateikti mums galimybę pagerinti prieš atvirą ginčą, arba paliekant bet kokį grįžtamąjį ryšį.


  • Įrengimo būdas: Aboveground
  • Didžiausias Kėlimo Aukštis (cm): 480
  • Budėjimo Aukštis (cm): 8
  • Tipas: Vieno stulpelio
  • Maksimalus Kėlimo Svoris (T): 0.25

Žymos: stovi po stalu, lifto vežimėliams, krovinių keltuvai, paspaudę lentelė, registratūra, liftas stulpelio, aukštis, home didelis liftas, liftai, , namo liftas, išjungti susisiekimas, kėdė elektros varantys.

Jums taip pat patiktų