2 juostos silikono diržas analinis žiedai +100 tualetas analinis krepšiai išangės žiedą maišelis diržo Susiję tipo vienkartiniai tamponai maišelį tiesiosios žarnos nukreipimui

€15.74

Pirma, produkto pavadinimas: tamponai diržas - naujas netikrą išangės žiedą

Antra, produkto specifikacijos: išorinis skersmuo analinis žiedas yra apie 7,3 cm, o vidinis skersmuo apie 5 cm.Tarpinė pad yra išorinis skersmuo apie 7 cm, vidinis skersmuo apie 4,5 cm.Plastiko maišelis yra apie 22.5 cm ilgio ir apie 9,5 cm pločio, ir elastinę juostą (diržu, juosta) yra apie 4,5 cm pločio.Jis yra tinkamas naudoti visame 2.2-3.3 metrų.

Trečia, veiklos struktūra: Šis produktas yra pagamintas iš natūralių netoksiškas elastingas žiedas ir polimero plastikų, gali pasiekti tikslą, uždara ir patogu.

Produktas apima 2 analinis žiedai + 2 ruoniai + 1 reguliuojamas diržas + 100 vienkartiniai maišeliai (galima įsigyti atskirai pagal jūsų poreikius).

Ketvirta, taikymo sritis: naudojimo didelių ir mažų žarnyną fistula pacientams po naudojimo išskyrimas ir šalinimas, idealus produktas, skirtas pooperacinių recanalization.Patogus ir higieniškas, ekonomiškas ir praktiškas, lengva pakeisti, nereikia plauti, o ne atsižvelgiant į aplinkos sąlygas.

V. Naudojimas: 1. Naujas netikrą analinis žiedas yra sudarytas iš išorės slėgis žiedas, vidinis žiedas ir tarpinės padas. 2. Nustatyti vidinio žiedo pseudo-analulus, priima vieną iš kišenės, ir mažas galvos, iš vidaus į išorę, kad ratas yra apie vieną centimetrą, ir tada stumti vidinis žiedas, su įstrižai tašką išorinėje dalyje (žiede).Gauti pakimba, tada ištraukite tualetas maišą, tada pridėti tarpiklis. 3. Nustatyti pseudo išangės žiedą su stoma su pilvo juosta. 4. Kai išmatos saugojimo krepšys pasiekia tam tikrą kiekį akcijų, stumti vidinis žiedas, iš vidaus į išorę ir pakeiskite naują maišelį laiku.

Šešta, pastaba: 1, naktį, gulint ant nugaros laikymo maišelis neturėtų būti dedami ant kūno, turėtų būti pakabinti į žemesnę poziciją nei skreplių. 2. Skalauti dažnai ir sausa, kai naudojant.Vengti sąlyčio su saulę ir kepimo. 3. Naudoti atsargiai, kai yra alergiški latekso ar plastiko.

Produkto išsamiai Diržo ilgis: 90 cm, vidinis skersmuo: 5.3 cm, didžiausias tempiamasis stiprumas: 160cm.Krepšys ilgis: 20cm, plotis-12,5 cm. 1, šis produktas tinka pacientams, vykdant išmatose norėdami peradresuoti mados atliekų.

2, prieš įdėdami išmatų maišelį, pirmiausia patikrinkite, ar išmatų maišelį, yra gera.

3, atviro išmatų maišelį, pro analinę ratas, įdėti gumos juosta maišą ant žiedo, gumos juosta maišelis gali visiškai patenka į griovelį, kad išmatos neturėtų būti per visą norėdami išvengti nuotėkio.

4. Naudodamiesi žiedo sėdynė turi veidą žmogaus organizmui.

5, naujas paciento peilis nėra išgydyti gerai, reikia naudoti 3-4 sluoksnių sterili medicininė marlė, dydis 100 * 100mm viduryje statyti 10 * 10mm apvali skylė, pateikti skrepliuose.

6, užkirsti kelią padengti kūno eilutę, jūs galite sugriežtinti kabliuko.

7, šis produktas turi būti saugomas toje vietoje, be šilumos.


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: midijos

Žymos: 300ml švirkštų, atveju kolostomijos, speculum plieno, suaugusiųjų analinis seksas, sekso žaislas oslas išskleisti, stoma, nemokamai kolostomijos krepšiai, kolostomijos silikono, krepšys klizma, vibratorius x vyras.

Jums taip pat patiktų